Güvenilir Kalitebet Ödeme Yöntemi: PEPPARA

Kalitebet Yatırım
Kalitebet Yatırım

Hesabı nasıl açılır?

Peppara hesabı açmak çok kolay ve anlaşılır. Hesabı açarken sizden onlarca bilgi alınmaz. Sadece basit birkaç adım ile kolayca Peppara hesabınızı kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gerek Pep mobil ya da www.peple.com.tr sitesine girip, hızlıca hesabınızı kurmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızı açmak için sadece ama sadece e-posta hesabınızı ve telefon numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Ve son olarak, kendinize bir şifre oluşturmanız gerekli. Bundan sonra hesabınız oluşturulmuştur ve kullanmaya hazır haldedir! Kalitebet Yatırım.

Kalitebet Yatırım
Kalitebet Yatırım

Hesaba para nasıl yatırılır?

Peppara hesabınızı açtıktan hemen sonra kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarından, Peppara hesabınıza kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. Takip etmeniz gerek basit birkaç adımı sizle paylaşacağız. İlk olarak para yatırma seçeneğine dokunun. Sonra banka hesabından ya da kredi kartından oluşan iki seçenekten birini seçin. Yatırım yapmak için dilediğiniz para birimini seçiniz. Daha sonra hesabınızın bulunduğu bankayı seçin. Bu bilgileri kullanarak Peppara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Veya diğer bir seçenek olan kredi kartınızdan bu işlemi gerçekleştirmek isterseniz, kredi kartı bilgilerinizi girin. Sonra yatırmak istediğiniz tutarı girin. Ve yatırımı tamamlamış olacaksınız! İşte bu kadar basit.

Hesaptan Siteye nasıl para yatırılır?

Peppara’dan, Kalitebet hesabınıza minimum 250TL yatırım yapabilirsiniz. Peppara hesabınızı para aktarımı için “Para Yükle” butonuna basınız. Aktif olarak kullanmakta olduğunuz herhangi bir bankayı seçiniz ve bu bankalara banka havalesi ya da EFT yoluyla yatırım yapmak için karşınıza çıkan her hangi bir IBAN numarasını kopyalayınız. Bu kopyalamış olduğunuz IBAN numarasına mobil bankacılık veya ATM üzerinden para transferi yapabilirsiniz. Transferinizde mutlaka açıklama kısmına Peppara numaranızı yazmanız gerekmektedir. İşlemlerinizin sonrasında Peppara yatırım öncesi ve sonrasında canlı destek hatlarımızı sizleri yönlendirecektir. Yatırımınızın ardından Kalitebet hesabınıza giriş sağlayıp Para Yatırma bölümünden Talep Formu oluşturmanızı rica ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*