Kalitebet Temujin Treasures slot oyunu

kalitebet
kalitebet

Kalitebet Temujin Treasures slot oyunu  Kalitebet’te! Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen slot sağlayıcılarından birisi olan Pragmatic play ürünü olan Kalitebet, Temujin Treasures slot oyunu heyecanını Kalitebet’te yaşayabilirsiniz. Bir pragmatic play ürünü olan Temujin Treasures slot oyunu slot oyunlarını tercih eden birçok kullanıcı tarafından gerek kazandırma olasılığı gerek ödemeleri konusunda tercih sebebidir.

kalitebet temujin treasures
kalitebet temujin treasures

Kalitebet’te  Temujin Treasures slot oyunu oynayabilmek için ilk olarak bir Kalitebet üyeliğiniz olması gerekmektedir. Kendine üyelik oluşturan kullanıcıların hesaplarına yaptıkları yatırım miktarları sonrasında Kalitebet slot oyunları sayfasını ziyaret etmelidirler. Slot sayfasına erişim sağlamış kullanıcılar isterler eğer sağlayıcılar arasından pragmatic play seçeneğini seçip Temujin Treasures slot oyununu oyunlar içinden bulabilirler. Eğer isterlerse de arama butonunu kullanarak oyuna kolayca erişim sağlayabilirler.

Daha önce Temujin Treasures slot oyununu henüz oynamamış kullanıcılarımıza. Temujin Treasures slot oyununun büyük kazançlarını anlatmak isteriz.

 

Temujin Treasures slot oyunu nasol oynanır?

 

Kalitebet’te yer alan Temujin Treasures slot oyununda tüm semboller. En soldan başlayacak şekilde ardışık makaralarda ödeme yapar. Temujin Treasures slot oyununda aslan şeklindeki sembol bonus ve fişek dışında. Tüm sembollerine yerine geçebilen özel bir sembol olan wild sembolüdür.  Wild sembolünün bir özelliği de sadece 2, 3 ve 4 numaralı makaralarda ortaya çıkmasıdır. Ayrıca kazançlar soldan sağa ardışık sembol kombinasyonlarına göre ödenir. Temujin Treasures slot oyununda 2, 3ve 4 numaralı makaralarda aynı sembolden 6 veya daha fazlası bulunduğunda bu semboller wild sembolüne dönüşür.

Temujin Treasures slot oyununda üzerinde ejderha sembolü. Bonus sembolüdür ve sadece 2, 3,ve 4 numaralı makaralarda ortaya çıkar. 3 bonus yakalamak freespin bonuslu çarkı tetikler. Tur başladığında grand, majör, minör, mini jackpotlarının bulunduğu. Bir çarkıfelek görünerek bir ödül için döner ve durur. Temujin Treasures oyununda bir de fişek sembolü bulunmaktadır. Bu sembol altıgen üzerinde yer alan 4 fişek şeklindedir Fişek sembolü spinden sonra denk geldiğinde rastgele bir değere dönüşür ve ödüllendirilirsiniz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*