Kalitebet, Day of Dead slot oyunu

kalitebet
kalitebet

Kalitebet Day of Dead slot oyunu  Kalitebet’te ! Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen slot sağlayıcılarından birisi olan Pragmatic play ürünü olan Kalitebet, Day of Dead slot oyunu heyecanını Kalitebet’te yaşayabilirsiniz. Bir pragmatic play ürünü olan Day of Dead slot oyunu slot oyunlarını tercih eden birçok kullanıcı tarafından gerek kazandırma olasılığı gerek ödemeleri konusunda tercih sebebidir.

kalitebet day of dead
kalitebet day of dead

Kalitebet’te Day of Dead slot oyunu oynayabilmek için ilk olarak bir Kalitebet üyeliğiniz olması gerekmektedir. Kendine üyelik oluşturan kullanıcıların hesaplarına yaptıkları yatırım miktarları sonrasında Kalitebet slot oyunları sayfasını ziyaret etmelidirler. Slot sayfasına erişim sağlamış kullanıcılar isterler eğer sağlayıcılar arasından pragmatic play seçeneğini seçip. Kalitebet, Day of Dead slot oyununu oyunlar içinden bulabilirler. Eğer isterlerse de arama butonunu kullanarak oyuna kolayca erişim sağlayabilirler.

Daha önce Day of Dead slot oyununu henüz oynamamış kullanıcılarımıza. Day of Dead slot oyununun büyük kazançlarını anlatmak isteriz.

 

Day of Dead slot oyunu nasıl oynanır?

 

Kalitebet’te yer alan Day of Dead slot oyununda tüm semboller herhangi bir makaradan aşlayarak soldan sağa doğru ödeme yapar. Day of Dead slot oyununda yeşil zamin üzerine WİLD şeklinde yazılı sembol scatter dışında tüm sembollerine yerine geçebilecek özel bir sembol olan wild sembolüdür. Ayrıca Day of Dead slot oyununda bir de genişleyen wild sembolü bulunmaktadır. Bu sembol mezar taşı üzerine kazılı WİLD şeklindedir. Bu sembolün özelliği yürüyen wild respin özelliğini tetiklemesidir.

İlk olarak Day of Dead slot oyununda yürüyen wild respin özelliği tetiklendiğinde wild ekrandan ayrılana kadar. Bir makara sola doğru hareket eder ve bu sırada ödüllendirilirsiniz. İkinci olarak Ayrıca oyunda bir de scatter sembolü bulunmaktadır. Bu sembol üzerinde scatter yazan bir kurukafadan ibarettir. Scatter sembolü sadece 1, 3 ve 5 numaralı makaralarda görünür. Ayrıca 3 scatter sembolü denk geldiğinde ücretsiz bir respin tetiklenir. Ücretsiz respin sırasında görülen toplanabilen wild sembolü vardır. Wild sembolü oyunun üst kısımlarında toplanır ve özelliği gereği geniş wilde dönüşür.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*